Komisje, Podkomisje, Zespoły i Grupy Ekspertów

  1. Komisja Ekonomiczno-Finansowa
    Przewodniczący Komisji - 
    Sekretarz Komisji - Piotr Wrzesiński
    więcej informacji >>
    • Podkomisja ds. Solvency II
      Przewodniczący podkomisji: Robert Pusz
      Sekretarz podkomisji:
      więcej informacji >>
    • Podkomisja ds. opodatkowania działalności ubezpieczeniowej:
      Przewodnicząca Podkomisji - Anna Kacprowska-Paluszek
      Sekretarz Podkomisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>
    • Podkomisja rachunkowości i sprawozdawczości ubezpieczeniowej:

      Przewodniczący Podkomisji - Jan Terlecki
      Sekretarz Podkomisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>

    • Podkomisja ds. audytu i kontroli wewnętrznej:

      Przewodnicząca Podkomisji - Beata Sambora
      Sekretarz Podkomisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>

    • Grupa Ekspertów  ds. FATCA i CRS
      Przewodniczący Grupy -
      Sekretarz Grupy - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. podatku od aktywów instytucji finansowych
      Przewodniczący Grupy -
      Sekretarz Grupy -
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. Przeciwdziałania Praniu Brudnych Pieniędzy
      Przewodniczący Grupy - Jakub Niedźwiedzki
      Sekretarz Grupy - Jan Piątek
      więcej informacji >>
  2. Komisja ds. PR
    Przewodnicząca Komisji - Aleksandra Leszczyńska
    Sekretarz Komisji - Marcin Tarczyński
    więcej informacji >>
  3. Komisja Zarządzania Informacją Ubezpieczeniową:
    Przewodniczący Komisji - Wojciech Gruszecki
    Sekretarz Komisji - Mariusz Kuna
    więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. ochrony danych osobowych
      Przewodniczący Grupy - Ambroży Wójcik
      Sekretarz Grupy - Mariusz Kuna
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. Wytycznych IT
      Przewodniczący Grupy - Wojciech Gruszecki
      Sekretarz Grupy - Mariusz Kuna
      więcej informacji >>
  4. Komisja ds. TUWów
    Przewodnicząca Komisji - Maria Kuchlewska
    Sekretarz Komisji - Waldemar Kowalski
    więcej informacji >>
  5. Komisja Ubezpieczeń na Życie:
    Przewodniczący Komisji - Jarosław Bartkiewicz
    Sekretarz Komisji - Piotr Wrzesiński
    więcej informacji >>
    • Podkomisja ds. pośrednictwa ubezpieczeń na życie
      Przewodnicząca Komisji - Patrycja Duszeńko-Majchrowska
      Sekretarz Komisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. wypracowania praktyki rynku w zakresie zróżnicowania warunków ubezpieczenia ze względu na płeć
      Przewodniczący Komisji -
      Sekretarz Komisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. wizerunku zakładów ubezpieczeń na życie
      Przewodniczący Komisji -
      Sekretarz Komisji - Piotr Wrzesiński
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. ankiet potrzeb potrzeb klientów
      w ubezpieczeniach na życie grupy 3
      Przewodniczący Komisji - Weronika Dejneka
      Sekretarz Komisji -
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. ubezpieczeń na życie z UFK
      Przewodniczący Komisji -
      Sekretarz Komisji -
      więcej informacji >>
  6. Komisja ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej
    Przewodniczący Komisji - Tomasz Cichoń
    Sekretarz Komisji - Ewa Czapska
    więcej informacji >>
    • Podkomisja ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej w Ubezpieczeniach na Życie:
      Przewodniczący Podkomisji - Piotr Raubo
      Sekretarz Podkomisji - Ewa Czapska
      więcej informacji >>
  7. Komisja Ubezpieczeń Majątkowych:
    Przewodniczący Komisji - Witold Janusz
    Sekretarz Komisji - Rafał Mańkowski
    więcej informacji >>
    • Podkomisja ubezpieczeń rolnych:

      Przewodniczący Podkomisji - Andrzej Janc
      Sekretarz Podkomisji - Rafał Mańkowski
      więcej informacji >>

    • Podkomisja ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej
    • Podkomisja reasekuracji:

      Przewodniczący Podkomisji - Jacek Kugacz
      Sekretarz Podkomisji - Rafał Mańkowski
      więcej informacji >>

    • Podkomisja ds. ubezpieczeń finansowych:

      Przewodnicząca Podkomisji - Joanna Domańska
      Sekretarz Podkomisji - Rafał Mańkowski
      więcej informacji >>

    • Podkomisja ds. ubezpieczeń należności
      Przewodniczący Podkomisji - Dariusz Poniewierka
      Sekretarz Podkomisji - Rafał Mańkowski
      więcej informacji >>
    • Grupa Inżynierów Ryzyka
      Przewodniczący Podkomisji - Dariusz Poniewierka
      Sekretarz Podkomisji - Rafał Mańkowski
      więcej informacji >>
  8. Komisja Ubezpieczeń Komunikacyjnych:
    Przewodniczący Komisji - Tomasz Piekarski
    Sekretarz Komisji - Monika Chłopik
    więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. CEPiK
      Przewodniczący Grupy - Tomasz Piekarski
      Sekretarz Grupy - Monika Chłopik
      więcej informacji >>
  9. Komisja Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych:
    Przewodniczący Komisji - Paweł Kacprzyk
    Sekretarz Komisji - Dorota M. Fal
    więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. Pracowniczych Ubezpieczeń Zdrowotnych
      Przewodniczący Grupy - Sandip Godbole
      Sekretarz Grupy - Paulina Pyrko
      więcej informacji >>
  10. Komisja ds. Likwidacji Szkód:
    Przewodniczący Komisji - Rafał Stankiweicz
    Sekretarz Komisji - Łukasz Kulisiewicz
    więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. Standaryzacji Szkód Osobowych
      Przewodniczący Grupy - Jakub Jacewicz
      Sekretarz Grupy - Paulina Pyrko
      więcej informacji >>
    • Grupy Ekspertów ds. Procesów i Procedur w Likwidacji szkód Komunikacyjnych
      Przewodniczący Grupy -
      Sekretarz Grupy - Łukasz Kulisiewicz
      więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. analizy możliwości regulacji rynku doradztwa odszkodowawczego przy Komisji Likwidacji Szkód
      Przewodniczący Grupy -
      Sekretarz Grupy -Andrzej Kiciński
      więcej informacji >>

  11. Komisja prawno-legislacyjna
    Przewodnicząca Komisji - Ewa Jezierewska
    Sekretarz Komisji - Hanna Karwat-Ratajczak
    więcej informacji >>

Zespoły:

  1. Zespół ds. bancassurance i sprzedaży affinity:
    Przewodnicząca Zespołu - Agnieszka Gocałek
    Sekretarz Zespołu - Piotr Wrzesiński
    więcej informacji >>
    • Grupa Ekspertów ds. opracowania rekomendacji dobrych praktyk w zakresie "Przedłużonej Gwarancji".
  2. Zespół ds. Reklamacji i Klientów
    Przewodnicząca Grupy - Sylwia Szymula
    Sekretarz Grupy - Andrzej Kiciński
    więcej informacji >>
  3. Zespół ds. oddziałów
    Przewodniczący Zespołu -
    Sekretarz Zespołu - Marek Kurowski
    więcej informacji >>
  4. Zespół ds. ubezpieczeń ochrony prawnej
    Przewodniczący Zespołu - Robert Szywalski
    Sekretarz Zespołu - Renata Orzechowska
    więcej informacji >>
  5. Zespół ds. ubezpieczeń turystycznych:
    Przewodnicząca Zespołu - Beata Kalitowska
    Sekretarz Zespołu - Renata Orzechowska
    więcej informacji >>
  6. Zespół ds. zarządzania ryzykiem katastrof naturalnych
    Przewodniczący Zespołu - Piotr Lewiński
    Sekretarz Zespołu - Rafał Mańkowski
    więcej informacji >>